Find us on Facebook

Zaufanie budowane przez lata

Nasza firma świadczy również usługi opieki nad osobami starszymi, chorymi i niesamodzielnymi na terenie całych Niemiec.

Tą działalnością zajmujemy się od 2013 roku i przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu rodzin. Naszym priorytetem jest zapewnienie właściwej opieki i bezpieczeństwa seniorom, jak również dążenie do pełnej satysfakcji i zadowolenia pracowników. Stawiamy przede wszystkim na uczciwość i zaufanie, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Czym się wyróżniamy?

Najważniejszym aspektem opieki jest dla nas jak najlepsze dopasowanie opiekuna do Podopiecznego i jego potrzeb. W tym celu Senes Cura stara się jak najlepiej opisać warunki mieszkaniowe podopiecznych i kandydatów do opieki, jak i stan zdrowia, cechy charakteru i ich przyzwyczajenia. Odpowiednie dopasowanie opiekunów do podopiecznych nie jest łatwe.

Informacje, jakie posiadamy na temat podopiecznych i ich otoczenia oraz odpowiednie nastawienie opiekunów na wykonanie czynności im powierzonych, ich profesjonalizm oraz zdolność zaakceptowania drugiego człowieka, jak i dopasowanie się do nowej sytuacji i odpowiedzialność względem podopiecznych, pozwala nam na stworzenie dobrej atmosfery między osobami starszymi i chorymi, ich rodzinami a opiekunami.

Dobrze przygotowani opiekunowie

W momencie organizacji wyjazdu do opieki nasi pracownicy otrzymują bardzo szczegółowe dane związane z podopiecznym, jego stanem zdrowia, a także warunkami, na jakich opieka ma być świadczona

Nasi podopieczni zyskują pewność, że zostanie im zapewniona właściwa pomoc w codziennym życiu, natomiast nasi opiekunowie mają zagwarantowaną stabilną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

Wsparcie i odpowiedzialność

Zależy nam na tym, aby tworzyć dobrą atmosferę i chcemy by nasi opiekunowie czuli iż mogą liczyć na nasze wsparcie w każdej sytuacji, zarówno przed wyjazdem jak i w czasie trwania pracy.

Dla nas jest bardzo ważne, aby opiekunowie wykonywali swoje obowiązki sumiennie, z pasją i ze zrozumieniem dla stanu zdrowia podopiecznych fizycznego, jak i psychicznego.

Poszukujemy odpowiedzialnych opiekunów!

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, staranną, zaradną i chętnie opiekujesz się osobami starszymi, chorymi czy niesamodzielnymi pomagając im w czynnościach życia codziennego, w higienie osobistej, w utrzymaniu porządku i w organizowaniu im czasu wolnego, to zgłoś się do nas!

Senes Cura

Senes Cura Sp. z o.o.

ul. Centralna 31/1

44-240 Żory

NIP: 6511736047

REGON: 385073414

Pozostańmy w kontakcie!

Formularz kontaktowy

Danuta Kwiatkowska (Obsługa Klienta)
(+48) 518 595 546
biuro@senes-cura.pl

Magda Matusiak (Obsługa Klienta)
(+48) 513 875 834
biuro@senes-cura.pl

Kontakt ogólny
(+48) 518 595 450
info@senes-cura.pl