Find us on Facebook
Poszukujemy opiekunki do opieki z zamieszkaniem w Jastrzębiu Zdroju
Uwaga! Ta oferta jest już nieaktualna. Zapraszamy do listy aktualnych ofert
PILNE
ID ogłoszenia: 48/PL/2020
Lokalizacja: Polska
Adres: Jastrzębie Zdrój
Osoba: Pan, lat 79 , 165cm wzrostu, 95kg
Data rozpoczęcia opieki: Od zaraz
Czas trwania opieki: min miesiąc
Typ zatrudnienia: umowa zlecenie
Wynagrodzenie: 2000
Uwaga! To ogłoszenie dotyczy opieki w wariancie całodobowym.

Informacje szczegółowe

Informacje o Podopiecznym
Podopieczny jest osobą poruszającą się za pomocą balkonika lub wózka.
Jest osobą po przebytym udarze, ma cukrzycę.
Więcej informacji pod numerem: 518 595 546
Zakres obowiązków
Pomoc w higienie ciała, czynności życia codziennego.
Wymagania dla Opiekunki
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
-empatia
Korzyści dla Opiekunki
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym, do dyspozycji pokój oraz tv.
To coś dla mnie! Jak mogę zgłosić się do pracy?

Osoby, które chcą rozpocząć współpracę z Senes Cura zapraszamy serdecznie do wypełnienia formularza Kandydatki na Opiekunkę.

Pozostałe osoby oraz w razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z nami. Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego pod numerami 518 595 450 i 518 595 546.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami.